hry

6. května 2009 v 15:30 | natka |  morčata
1.Morčata si ráda hrají v jeskynních bludišdích.Podobnéherní místo lze uspořádat ještě podnětněji,když na určirých místech rozprostřeme různé pachové stopy.Mohou sestávat z rostlinných i živočišných vůní.Pozor na zápach dominatního samečka-vyvolává strach.
2.Nejlepší náladu na hraní mají morčata večer a ráno.
3.Ochočená,mladá morčata s chutí poskakkují a honí se.Během herní přestávky se od tebe nechají dokonce podrbat za ušima.
4.Důvěrné zvuky jako kvikání,mumlání,bublání a chrochtání morčata uklidňují a vedou je ke hraní.

Úkryty na hraní
Chtěla bych vidět Betynu nebo Ketynu na tý houpačce.Myslim si že by tam vydržela max.2 vteřiny:-).
Hraní se žrádlem
A co kolotoč??
Když sem si Betynku kupovala ptala se asi ve třech zverimexech jestli můžou mít morčata kolotoč a všude mně řekli že ne že morčata v kolotoči neběhaj.Ale je to asi měsíc,sem si psala na chatu s jednou holkou o morčatech(má jich doma 6)a prý má kolotoč a morčata v tom běhaj.Tak nevim no...ale spíš bych ho nekupovala.

Swinging Monkey-takhle pilně by mělo probíhat vaše morčátko :-D Opičí dráha Asi doma ještě máte nějáké ty kostky když jste byly malý a už si s nimy nehrajete-no vidíte ale vaše morčátko by si s nimy rádo hrálo!! No ale ne bez vaší pomoci !! Postavte morčátky různé prolézačky,podlézačky,přelézačky...prostě něco aby vaše morče nebrobíhalo jen tak sem a tam.Sem tam mu pochoďte nějákou tu dobrůtku,aby to pro morčátko mělo určitý smysl.Vaše morčátko si "zasportuje" a vy se skvěle pobavíte.Ale přesto že bude morčátko v ohrádce z kostech,musíte na něj přesto dohlížet,morče je mrštný tvor a přelezlo by pár kostek :o)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama