nuda, tábor, zajímavost,dovolená

6. června 2009 v 8:07 | natka |  deníček
Ahoj !!!
Jsem dost naštvaná protože ješm napsala upe dlouhý článek a on se mi jak jsem ho dala hned zveřejnit smazal a samo se mi to odhlásilo . Tk píšu zas . Nevím co mám dělat všechny kámošky jsou pryč a moje nej kámí majki je nemocná(i když tak nevipadá,nedávno jsem u ní byla).
Venku je též hnusně a navíc dnes malujem pokoj(na zeleno) . Vůbec nevím jak to bude vypadat tu barvu vybral brácha . Ale co. A navíc jak tatka odsune skřínětak omdlí já mám za skříněmi odpadkoví koš a je tam i staré jídlo papírky atd.... Chtěla jsem býd celí den u babičky ale musím pomáhat tatínkovi musím psát raději tatínkovi ,bo nevím jestli lozí na můj blog. Ale k babičce stejně jedeme ale jenom na oběd . Bude kačena. Jinak uvažuju že bych tady udělala soutěže o diplomi . Bleskovky, miss morče , miss pes, miss želva . Co říkáte ? Myslela jsem že co 2 týdny bych dala bleskovku a co měsíc miss mazel . Střídalo by se to jednou miss mazel pak miss morče pak miss pes , želva.
Myslíte ,že by to tak šlo ? Jinak o prázdninách to tak asi nebude ,bo celí 1 měsíc jsem pryč .
Hned po vízu jedu z mou nej nej kámí maki na tábor ( z přírodovědným kroužkem ) . A přijedu 12.7. a pak 20.7. letím na dovolenou do Egypta . Už se těším na vše . V tom Egyptě budeme mít 4hvězdičkoví hotel , písečnou plář z korálovími útesy, zmrzlinu zdarma , tenisové kurty ( to potěší hlavně bráchu ten bude hrát furt tenis bo on ho hraje 3-4 krát týdně trénink + ještě si de zahrát z tatkou) . Nemůžu se dočkat . V Egyptě sem nikdy nebyla byla jsem v Chorvatsku 2nebo 3 krát a minulí rok v Bulharsku ( bylo to tam nádherné ) . A jak u nás jezdí kočár z koníkama ta u nich kočár z oslama a bylo tam milión těch velkých šumících mušlí (dovezli jsme 2 velké plné igelitové tažky) . A na táboře asi nikdo z kým budu na pokoji nebude mít notebook . tak to nebudu vůbec psát . Leda že byste mi dali telofonní číslo tak bychom si psali přez mobil. Ale na dovelené máme přístup k kompu tak možná napíšu něco krátkého jak se mám. Ale nechci dovelenou a i ten druhý volný měsíc prázdnin prosedět u PC. To snad chápete . Takže ty bleskovky a miss zvíře asi moc nepojede oprázdninách . Ale než skončí škola mám v plánu udělat 1-2 bleskovky a jednu soutěž miss mazel ( všechny zvířata se mohou zúčastnit. A přes prázdniny bych udělala hlasování .
A bude to velká soutěž každý se může přihlásit z kolika zvířaty chce ale musí býd jeho nebo od rodiny . Nebo od kámošky ale to mi musíte dát kontak na tu kámošku abych seji sama zeptala.
Ale přihlásím se i já (to je už 9 zvířát. A doufám že se přihlásí i maki z jejím nádherným morčátkem které již umřelo. A abych si maki toto přečetl tak ji sem dám obrázek koně i když se to koníků moc netýká.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama